فرمان بازی حرفه ای Logitech مدل G29 Driving Force

نام تجاری:
  • فرمان حرفه‌ای با پوشش چرم دست‌دوز
  • ۹۰۰ درجه چرخش فرمان
  • ۲ موتور برای شبیه‌سا‌زی شدت سفتی فرمان در موقعیت‌های مختلف
  • دارای پدال‌های فلزی پشت فرمان برای تعویض دنده
  • به همراه پدال‌های فلزی
  • سازگار با پلی‌استیشن ۳ و ۴
ادامه مطلبShow less
14,300,000 تومان
محصول آماده سفارش
مرجع:
109
توضیحات

فرمان بازی Logitech G29 Driving Force

لاجیتک G29 یک فرمان کاملا حرفه‌ای با قطر ۲۶ سانتی‌متری است که اگر آن را به تنهایی ببینید تشخیص آن از فرمان واقعی یک خودرو مسابقه‌ای دشوار است. روکش این فرمان برای راحتی و دوام بیشتر از چرم و به‌صورت دست دوز ساخته شده است. زاویه چرخش قفل تا قفل این فرمان حدود ۹۰۰ درجه است. برای هرچه طبیعی‌تر شدن بازی با کمک این فرمان، G29 از دو موتور برای تنظیم سفتی فرمان بهره می‌برد. به این صورت که بسته به سطحی که در بازی روی آن قرار دارید و یا بسته به نحوه پیچیدن شما میزان سفتی آن تغییر می‌کند تا هرچه بیشتر حس طبیعی بودن بازی را به شما منتقل نماید. علاوه بر فرمان، همراه این محصول یک ست پدال وجود دارد که شامل پدال گاز، ترمز و کلاچ می‌شود. استفاده از این پدال ها به جای استفاده از دسته‌های بازی به هرچه طبیعی تر شدن تجربه شما از گیم کمک می‌کند. پدال ترمز این کیت نیز کاملا حساس به فشار بوده و مشابه ترمز یک خودرو مسابقه‌ای عمل می‌نماید. طراحی این کیت نیز به‌گونه‌ای بوده که هم بر روی سرامیک و هم بر روی فرش یا موکت به راحتی و بدون لغزش قرار می‌گیرد.

 

توجه داشته باشید که برای استفاده از تمامی قابلیت‌های این فرمان باید از بازی‌هایی که مورد تایید هستند استفاده نمایید. در غیر این صورت ویژگی‌هایی از جمله سفت شدن فرمان عمل نخواهند کرد.

 

بازخورد از طریق ۲ موتور

فیدبک دریافتی از ۲ موتور پرقدرت قرار گرفته در Logitech G29 به نزدیک شدن هرچه بیشتر شما به واقعیت کمک می‌نمایند.

 

ساختار محکم

هسته مرکزی کیت فرمان از بلبرینگ فولادی ساخته شده تا به خوبی فشارهای وارده به آن در طول بازیرا تحمل نماید. ضمن اینکه پدال‌ها و نیز شیفتر های پشت فرمان نیز از جنس فولاد ضد زنگ هستند. حلقه فرمان نیز از چرم و به صورت دست دوز ساخته شده است.

 

دسترسی آسان به کنترلرها

طراحی فرمان لاجیتک  G29بسیار خوش دست بوده و دسترسی شما به شیفترهای پشت فرمان به راحتی صورت می‌پذیرد. ضمن اینکه روی فرمان نیز دکمه‌های ضربدر، مربع، دایره و مثلث و هم‌چنین دکمه‌های جهت گیری و نیز L1، L2، R1 و R2 قرار دارند. در بخش فوقانی فرمان نیز چراغ‌های LED قرار دارند که زمان تعویض دنده را به شما یادآوری می‌کنند. این چراغ ها در سه رنگ سبز، زرد و قرمز بوده و بسته به دور موتور شما روشن می‌شوند. سبز برای دورهای پایین و قرمز برای دورهای بالاتر موتور می‌باشد.

 

چرخش ۹۰۰ درجه‌ای

میزان زاویه‌ای که Logitech G29 از یک قفل تا قفل دیگر طی می‌کند حدود ۹۰۰ درجه است. یعنی می‌توانید آن را ۲.۵ بچرخانید. ضمن اینکه خطی که در بالای حلقه فرمان وجود دارد به شما برای تشخیص سریع موقعیت فرمان کمک می‌نماید.

 

بازی‌های قابل پشتیبانی

در زیر لیست بازی‌های پلی استیشن که از قابلیت‌های این فرمان پشتیبانی می‌کنند آمده است:

Gran Turismo Sport, F1 2017, Project Cars2, Dirt4, Assettp Corsa, F1 2016, Driveclub, F1 2015, Project Cars, Dirt Rally

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
109
نظرات
بدون نظر

مجله گیم‌آوران

فهرست