دسته دنده Logitech مدل Driving Force Shifter

نام تجاری:
  • ساخته شده از جنس استیل و چرم
  • ۶ دنده جلو و یک دنده عقب
  • سازگار با فرمان‌های G29 و G920 لاجیتک
ادامه مطلبShow less
800,000 تومان
ناموجود
مرجع:
افزودن به مقایسه0
توضیحات

دسته دنده بازی Logitech Driving Force Shifter

این دسته دنده لاجیتک برای استفاده در کنار فرمان‌های بازی G29 و G920 این شرکت ساخته شده است. الگوی تعویض دنده در آن مشابه دنده واقعی خودرو بوده و به فرم H می‌باشد. تعداد دنده‌هایی که برای حرکت رو به جلو در آن در نظر گرفته شده‌اند ۶ عدد بوده و دنده عقب آن با فشار دسته دنده به سمت پایین و جا دادن آن در جای دنده ۶ عمل می‌کند. میله این دسته دنده به‌صورت یک تکه از استیل ساخته شده و بخش فوقانی دسته و نیز روکش آن از جنس چرم دست دوز است. گیره های این دسته دنده لاجیتک بسیار مستحکم و ایمن بوده و به راحتی به میز و یا نگهدارنده صندلی‌های مسابقه‌ای متصل می‌شود. این دسته دنده با پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس و نیز کامپیوترهای ویندوزی سازگار است.

 

طراحی ویژه برای فرمان‌های گیمینگ Logitech

همان‌طور که گفته شد این دنده برای استفاده به‌همراه فرمان‌های بازی Logitech G29 و Logitech G920 ساخته شده است. هرچند که خود این فرمان‌های دارای شیفتر در پشت حلقه فرمان هستند اما برای تجربه نزدیک‌تر به واقعیت به این دسته دنده نیاز خواهید داشت. توجه داشته باشید که اتصال آن بسیار آسان بوده و تنها با استفاده از یک فیش به کیت فرمان متصل می‌گردد.

 

ساختار با کیفیت

میله اصلی از جنس فولاد و به صورت یک تکه است که به این محصول کیفیت و دوام بالایی می‌بخشد. ضمن اینکه بسیار دقیق و خوش ساخت می‌باشد. دسته فوقانی و نیز کاور دور میله تعویض دنده از جنس چرم بوده و به‌صورت دست دوز ساخته شده است. جنس مواد به کار رفته و نیز دقت بالای ساخت موجب می‌شود تا دقیقا مثل دنده یک خودرو مسابقه‌ای عمل نماید. جنس چرم دسته نیز موجب راحتی و نیز احساس بهتر هنگام کار با آن می‌گردد.

 

دسته دنده ۶ سرعته

الگوی تعویض دنده در این دستگاه کاملا مشابه خودروی واقعی بوده و H شکل می‌باشد. تعویض دنده‌ها نیز نرم بوده و همانند خودروهای مسابقه‌ای طبیعی است. تعداد دنده‌های جلو ۶ عدد است و دارای یک عدد دنده قب نیز می‌باشد. استفاده از دنده عقب نیز به این صورت است که دسته را به سمت پایین فشار داده و در جایگاه دنده ۶ قرار می‌دهید. با این تفاوت که این بار دنده عقب را جا زده‌اید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

فهرست