ماوس حرفه‌ای Logitech مدل G300s

نام تجاری:
  • ماوس سیمی با سرعت پاسخ‌دهی بالا
  • جنس بدنه با کیفیت
  • ۹دارای دکمه قابل برنامه‌ریزی
  • قرارگیری مطمئن و راحت در دست
  • نوارهای نوری قابل شخصی‌سازی
  • دقت 250DPI تا 2500DPI
  • سرعت پاسخ‌دهی ۱ میلی‌ثانیه‌ای
ادامه مطلبShow less
135,000 تومان
گارانتی
  • ۱۸-۳۶ ماه گارانتی شرکت اسپیرو
ناموجود
مرجع:
افزودن به مقایسه0
توضیحات

ماوس حرفه‌ای گیمینگ لاجیتک G300s

در گیمینگ حرفه‌ای فاکتور سرعت و دقت بسیار تاثیرگذار است. از این روغالب ماوس‌های حرفه‌ای از نوع سیمی هستند زیرا اتصال بی‌سیم محدودیت‌هایی در سرعت عکس‌العمل بالا دارند. ماوس لاجیتک G300s از جمله محصولات Logitech است که برای گیمینگ طراحی و ساخته شده است. دکمه‌های قابل برنامه‌ریزی، جنس با کیفیت و راحتی در هنگام استفاده از ویژگی‌های شاخص این ماوس هستند.

 

۹ دکمه قابل برنامه‌ریزی

برای استفاده راحت و سریع بر روی این ماوس ۹ دکمه تعبیه شده که هرکدام قابلیت برنامه‌ریزی دارند. به این‌گونه که می‌توانید با توجه به استفاده‌ای که از آن دارید و یا گیمی که در حال انجام آن هستید کارکردهای خاصی را به آن‌ها نسبت دهید. توجه داشته باشید که برای انجام این کار نیاز دارید تا اپلیکیشن لاجیتک را دانلود نمایید.

 

طراحی

برای استفاده راحت‌تر،  G300s بگونه‌ای طراحی شده که براحتی در دست قرار گرفته و در استفاده طولانی مدت خسته‌کننده نخواهد بود. علاوه بر این، طراحی خوب باعث می‌شود تا در هنگام کار با آن از دقت بالایی برخوردار باشید. همچنین متقارن بود آن باعث می‌شود تا هم افراد چپ دست و هم راست دست با آن به آسانی کار کنند.

در بخش کناری این موس لاجیتک نوار چراغی وجود دارد که به زیبایی آن می‌افزاید. ضمن اینکه رنگ نور آن را می‌توانید به دلخواه خود انتخاب نمایید.

 

حافظه داخلی

قرار داشتن یک حافظه داخلی درون این ماوس موجب می‌شود تا قبل از شروع هر بازی نیاز به انجام تنظیمات نداشته باشید. تنظیمات درون موس ذخیره شده و حتی با تعویض سیستم خود نیز می‌توانید براحتی با همان تنظیمات قبلی به انجام بازی بپردازید. همچنیین میتوانید آماده سازی‌های مخصوص چند بازی را درون آن ذخیره کنید تا در صورت سوییچ کردن از یک بازی به بازی دیگر مشکلی در اعمال تنظیمات مخصوص خود نداشته باشید.

 

دقت و سرعت

استفاده از اتصال سیمی سرعت پاسخ‌گویی این موس را بسیار بالا برده است؛ بگونه‌ای که زمان عکس‌العمل آن از ماوس‌های معمولی ۸ برابر سریع‌تر بوده و حدود ۱ میلی‌ثانیه است.

با توجه به دکمه‌های قابل برنامه‌ریزی روی G300s می‌توانید دقت آن را در طول بازی به آسانی تغییر دهید. زیرا بازی‌های متفاوت نیازمند سرعت‌های ماوس متفاوتی هستند. گاها در یک گیم نیز با توجه به شرایط به دقت‌های مختلفی نیازمندید. این ماوس از دقت 250DPI تا 2500DPI را پوشش می‌دهد که می‌توانید با استفاده از دکمه‌های روی ماوس به سرعت این حساسیت را کم و زیاد کنید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

فهرست