بازی Star Wars Jedi: Survivor برای PS5

نام تجاری:
  • یک نفره
  • اکشن ماجراجویی
  • مناسب برای ۱۲ سال به بالا
ادامه مطلبShow less
2,950,000 تومان
موجود است
مرجع:
592
توضیحات

در برابر تاریکی مقاومت کنید

در بازی Star Wars Jedi: Suvivor، داستان کل کستیس ادامه پیدا می‌کند. بازی Star Wars Jedi: Survivor ماجراجویی جدید کل کستیس را برای محافظت از کهکشان در برابر نیروهای تاریکی، روایت می‌کند.

کل کستیس دیگر یک پادوان نیست و به یک شوالیه جدای باتجربه تبدیل شده است. با افزایش باری که محفل جدای و میراث نیرو روی شانه‌های کل تحمیل کرده‌اند، مبارزه با نیمه تاریک نیرو از همیشه سخت‌تر و حیاتی‌تر شده است. کل برای نجات کهکشان‌ها، تا کجا پیش خواهد رفت؟

در بازی Star Wars Jedi: Survivor، علاوه بر دیدار مکان‌های آشنای دنیای جنگ‌های ستارگان، با سیاره‌ها و مکان‌های جدیدی آشنا می‌شوید. هر سیاره در دنیای جنگ‌های ستارگان، دارای زیست بوم، چالش‌ها و دشمن‌های منحصربفردی است. در بازی Star Wars Jedi: Survivor باید مهارت‌ها، تجهیزات و قدرت‌های جدیدی به دست آورید و به مکان‌هایی سفر کنید که کمتر کسی جرأت آن را دارد اما ماجراجویان شجاع، پاداش جسارت خود را دریافت خواهند کرد.

2023-04-22_141533.jpg

سیستم مبارزات سینماتیک بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با قدرت‌های جدید نیرو، سبک مبارزه جدید با شمشیر نوری و سلاح بلستر گسترش پیدا کرده است و اکنون راه‌ها و روش‌های بیشتری برای مبارزه با انواع دشمنان خود در دست دارید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
592
نظرات
بدون نظر

مجله گیم‌آوران

فهرست