بازی Street Fighter 6 برای PS5

  • توسعه دهنده Capcom
  • ناشر Capcom
  • ژانر Action,Fighting
  • حالت Multiplayer,Single Player
ادامه مطلبShow less
2,400,000 تومان
محصول آماده سفارش
مرجع:
619
توضیحات

نسل جدید بازی‌های مبارزه‌ای در سال ۲۰۲۳ آغاز می‌شود!

تحول بازی‌های مبارزه‌ای با بازی Street Fighter آغاز خواهد شد که علاوه بر بازگرداندن گیم پلی آشنا سری Street Fighter دارای دو مود جدید World Tour و Battle Hub است که تنوع زیادی را به دوست داران بازی‌های مبارزه‌ای ارائه می‌کند.

هیچکس یک شبه قهرمان نخواهد شد. در بازی Street Fighter 6 باید با تمرین مداوم، پله‌های ترقی را طی کنید و به یکی از قهرمانان بازی Street Fighter 6 تبدیل شوید.

7fa41fb2-4159-4403-ad6e-9f2548a16061.__CR0%2C0%2C2483%2C1536_PT0_SX970_V1___.jpg

همان‌طور که از نامش پیداست، بازی Street Fighter 6، درباره مبارزات خیابانی خواهد بود. شما در خیابان‌هایی با گرافیتی، موسیقی خیابانی و مبارزانی سرسخت، راهی نبرد خواهید شد و هیجان و جریان یک مبارزه نفس‌گیر تن به تن را احساس خواهید کرد. مبارزه، در این خیابان‌ها، هیچوقت متوقف نمی‌شود.

scene03.jpg

نوآوری همواره بخشی از بازی‌های Street Fighter بوده است. بازی Street Fighter 6 با سبک گرافیکی متحول شده، هیجان و تنش ناشی از برخورد بدن‌های مبارزان را به بهترین شکل ممکن القا می‌کند. همچنین، گیم پلی بازی تغییرات زیادی داشته و دیگر لازم نیست برای تجربه یک مبارزه دیدنی، تمام کنترل‌های بازی را از بر باشید. سیستم کنترل جدید بازی Street Fighter 6 به شما این امکان را می‌دهد تا با هر سطح مهارتی از مبارزات بازی لذت ببرید و تا لحظه آخر برای پیروزی بجنگید.

scene04.jpg

فرقی نمی‌کند هدف شما فقط یک مبارزه دوستانه است یا قهرمانی، بازی Street Fighter 6 برای همه جذاب و سرگرم‌کننده خواهد بود. در مود World Tour شما می‌توانید پله‌های تبدیل شدن به یک قهرمان را طی کنید و در این راه، چالش‌های مختلف را پشت سر بگذارید و دوستان جدید پیدا کنید.

scene05.jpg

همچنین، بازی Street Fighter 6 دارای مود جدیدی به نام Battle Hub است. در Battle Hub می‌توانید با پلیرهای دیگر از سراسر دنیا بازی کنید، از بازی‌های آرکید لذت ببرید، آواتارهای خود از مود World Tour را به دیگران نشان دهید و از فروشگاه، لباس‌های جدید برای کاراکتر خود بخرید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
619
نظرات
بدون نظر

مجله گیم‌آوران

فهرست